FORGOT YOUR DETAILS?

saysu_park

Sıkça Sorulan Sorular

Yer, yatırım ve kârlılık analizi,
Montaj danışmanlığı,
Tasarım ve projelendirme,
Şantiye şefliği,
Kurulum,
İşletmenin yönetimi,
Çalışacak personelin eğitimi,
Reklam ve pazarlama konsept danışmanlığı

İç veya dış mekân, ağaçlı veya ağaçsız alan, uzun, kısa, ince veya kalın ağaç fark etmeksizin her yerde uygulanabilecek ürünlerimiz mevcut. Standart uygulamalarımızın yanı sıra alanınıza özel projelerle de hayalinizdeki tesisi kurabilmekteyiz. Alanınıza en uygun parkı belirlemek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İşletme döneminde hedeflenen kitleye uygun olarak yapılan tesislerimiz, 3 yaş ve üzeri çocuklar, gençler, yetişkinler, aileler, gruplar, okullar ve şirketler tarafından kullanılabilmektedir.

Parkın sabit giderleri çok düşüktür.
Enerji ihtiyacı yoktur.
Bakımları hızlı, zahmetsiz ve düşük maliyetlidir.
Yüksek güvenlik standardı sayesinde, personel maliyetleri düşüktür.
Uzun kullanım ömrü sayesinde ekonomik verimliliği yüksektir.
Reklam ve sponsorluk fırsatları geniştir.

Tüm üretimlerim ve montajlarımızı EN 15567 İp Parkurları Avrupa Standartları’na uygun olarak yapmaktayız. Teslim ettiğimiz her ürün ve tesis için uluslararası bağımsız denetimlerde uygunluk belgesi garantisi vermekteyiz.

İp parkurları için oyun sayısı, tırmanma duvarları için metrekare, zip line için ise uzunluk ve eğim bilgileri esas alınarak fiyatlandırılma yapılmaktadır. Fakat alan ile ilgili ön çalışma yapmadan fiyat verilmesi sağlıklı olmamaktadır. Bu sebeple sizden olabildiğince fazla bilgi vermenizi istiyor ve alanınızı ziyaret ediyoruz.

says_event

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm kiralamalarda kurulum, işletme, söküm ve nakliye tarafımızca yapılmaktadır. Organizasyon süresince sizin belirlediğiniz kıyafetler ve formlar kullanılmakta; tüm kullanıcı kayıtları sizin adınıza alınmaktadır.

Kurulum ve sökümlerimizi ürünün özelliklerine göre 2 – 8 saat arasında geceleyin tamamlamaktayız. Böylelikle misafirleriniz bu aşamaları görmez.

Kiralamalarda alt ve üst sınırımız bulunmamaktadır.

Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine taşıyoruz.

Tüm üretimlerim ve montajlarımızı EN 15567 İp Parkurları Avrupa Standartları’na uygun olarak yapmaktayız. Kullandığımız her kişisel güvenlik ekipmanı ve bağlantı elemanları CE, EN ve UIAA standartlarına sahip olup, 10.000’in üzerinde kullanıcıya ulaştığımız mobil etkinliklerimizde hiçbir kaza raporumuz bulunmamaktadır.

Tesislerimiz ile ilgili sorularınız için ilgili tesisin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TOP