FORGOT YOUR DETAILS?

XTREME KÜP

En, boy ve yüksekliği 10 metre olan Xtreme Küp, kullanıcılarına 8 metre yükseklikte yürüme heyecanı yaşatırken, özgüveni artırma, hızlı karar almayı, yükseklik korkusunu yenebilme gibi faydalar sağlar, şehrin stresinden uzaklaştırırken macera ve sporu bir arada yaşatır.

Xtreme Küp’te, kullanıcılar güvenlik sistemine bağlanıp tırmanma duvarı, ip merdiven gibi tırmanış alternatiflerinden birini seçerek yukarı çıkar. Küpün 3 kenarına dizili parkurları ve son kenardaki Zip Line parkurunu tamamlayan kullanıcılar, iniş sistemine bağlanır ve serbest düşüş yaparak etkinliği tamamlar.

6 kişilik teknik ekibimiz tarafından yaklaşık 8 saatte kurulan Xtreme Küp, rüzgârlı, nemli, soğuk, sıcak, hatta karlı ve yağmurlu havalarda dahi rahatça kurulup kullanılabilir.

Gece organizasyonları için de haricen monte edilen aydınlatma ürünleri, Xtreme Küp’ün genel aydınlatması için kullanılır ve böylece kullanıcıların parkurlarda rahatça gezinmeleri sağlanır.

Xtreme Küp için kullanılan her bir parça ve eklenti, kendisi için belirlenmiş Avrupa (EN & CE) ve Almanya (DIN) standartlarına uygundur.

Xtreme Küp içinde kalan 100 metrekarelik alan araç tanıtımları için de kullanılmakta ve ziyaretçilerden yoğun ilgi görmektedir.

Xtreme Küp ile birlikte sağlanabilecek ek hizmetler:

Organizasyonlarında ya da reklam çalışmalarında Xtreme Küp’ü görsel ve işitsel gücünü de artırarak kullanmak isteyen firmalara, ses, görüntü, sahne, sis ve ışık sistemleriyle entegre edilmiş parkurlar kurulabilir.

Stant çalışması yapmak isteyen sponsor firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak Xtreme Küp’ün bir ya da daha fazla kenarına LED ekran uygulamaları yapılabilir, ses ve ışık sistemleriyle senkronize çalışmalar elde edilebilir.

Xtreme Küp kullanıcı ve izleyicilerine daha keyifli dakikalar yaşatmak amacıyla, aktiviteye sunucu veya DJ eklenmesi alternatif hizmetler arasındadır.

Xtreme Küp’ün içinde kalan 100 metrekarelik alana reklam ve tanıtım çalışmalarına uygun podyumlar, şişme reklam ve oyun grupları kurulabilir. Çocuk Macera Küpü’nün de yine içeride kalan bu alana kurulması mümkündür.

Tüm bu seçenekler ve daha fazlası farklı paketler halinde sunulur, seçilen paket organizasyonun ya da reklam çalışmasının bir gün öncesinde, kullanıma hazır halde, aktivite alanına kurulur.

ÖLÇÜ<br>10 x 10 x 10 m

ÖLÇÜ
10 x 10 x 10 m

BOY SINIRI<br>140 - 200 cm

BOY SINIRI
140 - 200 cm

İÇERİK<br>1 merdiven<br>3 oyun<br>1 Zip Line<br>1 serbest düşüş

İÇERİK
1 merdiven
3 oyun
1 Zip Line
1 serbest düşüş

GÜNLÜK KULLANICI<br>300 kişi

GÜNLÜK KULLANICI
300 kişi

Tasarım – Projelendirme

Tasarım – Projelendirme

Yaptığımız akıllıca tasarımlar sayesinde en kısıtlı alanlarda bile ziyaretçilerinize maksimum macera yaşatma garantisi veriyoruz.

Uygulama

Uygulama

Uzman ekiplerimizle birlikte, alanınıza en uygun projeyi hayata geçiriyoruz.

Bakım - Onarım

Bakım - Onarım

İşletmeciliğiniz süresince her türlü teknik ihtiyacınızı karşılamak için hazır bekliyoruz.

Eğitim - Danışmanlık

Eğitim - Danışmanlık

Tüm personelinizin teorik ve pratik eğitimleri için her zaman yanınızdayız.

Tasarım, uygulama ve işletmede Türkiye’nin lider markası

 • UZMAN KADRO

  Projelendirme, montaj, bakım ve eğitimde uzmanlaşmış farklı ekiplerden, her aşamada profesyonel hizmet alırsınız.
 • ULUSLARARASI STANDARLARA UYGUNLUK GARANTİSİ

  Yaptığımız her uygulama, uluslararası bağımsız denetimlerin onay sürecinden başarıyla geçer.
 • ÜRETİCİ GARANTİSİ

  Her ürünümüz, garantimiz altındadır.
 • SATIŞ SONRASI

  Bir macera parkının yanlış işletilmesine veya boş kalmasına asla izin vermiyoruz. İşletmeniz için teknik ve idari tüm süreçte yanınızdayız.
BUY NOW
TOP